Kategorie

Hora dárků

Pravidla věrnostního programu Nora - dárků hora

Co je věrnostní program Nora – Dárků hora?
Nora – dárků hora je speciální prodejní akce firmy Nora, a.s., probíhající od 1. 1. 2004. Při nákupech stomatologických potřeb u firmy Nora, a.s. získáváte za vaše nákupy body (Nory). Za Nory si můžete objednat dárky z našeho katalogu.


Jak se mohu zaregistrovat do věrnostního programu?
Zašlete své jméno, příjmení a IČ na telefonní číslo +420 736 333 444 ve formátu NORA*JMENO*PRIJMENI*IC. Do dvou dnů vám přijde potvrzující sms a jste přihlášen/a. Teď už stačí nakupovat u firmy Nora, a. s., sbírat body a těšit se na dárky. V případě, že nechcete nebo nemůžete zasílat sms, můžete zaslat svou registraci emailem na adresu darkuhora@nora-as.cz. Opět nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, IČ a číslo mobilního telefonu. Za registraci od nás obdržíte 10 Nor. Cena za odeslanou sms je určena vaším tarifem.

 
Za jaké výrobky obdržím body?

Nory obdržíte za každý nákup stomatologických potřeb u firmy Nora, a.s. nad 1 000 Kč včetně. Stav Vašich Nor Vám bude pravidelně zasílán prostřednictvím sms.

 
Jakou hodnotu budou mít body, které obdržím za svůj nákup?

Za každý nákup za 1 000 Kč s DPH obdržíte 10 Nor.
 
Kde si mohu vybrat dárky?

Seznam dárků naleznete na stránkách http://www.nora-as.cz/darkuhora. Nabídku dárků Vám rádi sdělíme na infolince 266 78 29 29. Pokud jste se pro žádný z uvedených dárků nerozhodli, můžete využít možnosti přispět na vzdělávání mladých stomatologů - firma Nora a.s podpoří jejich vzdělání materiály v hodnotě 5 000 Kč. O využití Vašich bodů Vás budeme písemně informovat.

 
Jak si mohu dárek objednat?

V případě, že máte „našetřeno“ potřebnou částku na vytipovaný dárek a uhrazeny všechny splatné faktury zašlete kód dárku prostřednictvím sms na číslo +420 736 333 444 ve formátu NORA*JMENO*PRIJMENI*IC*KODDARKU. Do dvou dnů vám přijde potvrzení o objednání. Nechcete-li zasílat sms, objednejte si svůj dárek prostřednictvím emailové adresy darkuhora@nora-as.cz nebo na telefonním čísle 266 78 29 29.

 
Kdy a jak mi bude dárek doručen?

Dárek Vám bude doručen do 21 dnů od objednání prostřednictvím služby DPD na adresu, kterou uvedete při objednávce.

 
Podmínky věrnostního programu Nora – dárků hora

Věrnostní program Nora – dárků hora je akcí firmy Nora, a. s. Akce probíhá od 1. 1. 2004

Zprostředkovatelem akce je společnost Barracuda BS, spol. s r.o., Šífařská 1/3, 147 00 Praha 4

Účastníkem akce se může stát každý zákazník stomatologické praxe firmy Nora, a. s., který v uvedeném období nakoupí u firmy Nora, a. s. stomatologické potřeby v minimální hodnotě 1 000 Kč a zaregistruje se do věrnostního programu.

 
Princip
 
Za každých 1 000 Kč z ceny odebraného zboží u firmy Nora, a. s. obdrží zákazník 10 Nor. (Při objednávce za 2 150 Kč obdrží 20 Nor, při objednávce za 1 800 Kč obdrží 10 Nor)

V případě, že zákazník vrátí zboží, za které mu byly přiděleny Nory, o tuto částku bude stav jeho konta ponížen. Stav konta každého účastníka věrnostního programu je evidován na virtuálním účtu.

Nory není možné směnovat za finanční hotovost.

Nora, a.s. si vyhrazuje právo dodat dárek srovnatelné hodnoty a vlastnosti v případě, že vybraný dárek nebude k dispozici.

Na dárek nelze uplatňovat právní nárok.
Dárky věrnostního programu Nora – Dárků hora nejsou soudně vymahatelné a není možné je směnit za finanční hotovost.

Účastí ve věrnostním programu Nora – Dárků hora vyjadřuje účastník svůj souhlas s pravidly.

Veškeré poskytnuté osobní údaje účastníků věrnostního programu Nora – Dárků hora jsou ze strany zpracovatele chráněny v souladu s ustawwwním zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Organizátor věrnostního programu Nora – Dárků hora si vyhrazuje právo na změnu podmínek věrnostního programu bez předešlého upozornění. Dále si vyhrazuje právo rozhodovat o otázkách věrnostního programu dle vlastního uvážení.

Organizátorem věrnostního programu Nora – Dárků hora je společnost Nora, a. s.

Zpracovatelem dat je společnost Barracuda BS, spol. s r. o.

Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
NORA © 2019