Kategorie

ISO 9001

NORA a.s. – Politika kvality

Společnost NORA a.s. chce být moderní, konkurenceschopnou firmou, která bude svým zákazníkům poskytovat pouze kvalitní zboží a služby. Hlavním předmětem naší činnosti je distribuce dentálních potřeb a dezinfekcí do stomatologických ordinací a nemocnic. Působíme na tomto trhu od roku 1991 a tudíž máme určitý morální závazek a tradici v úrovni chování a nabízených produktů. Chceme znát co nejlépe potřeby našich zákazníků, abychom jim poskytli co možná nejlepší servis.

Naším cílem je dodávat zákazníkům zboží v zachované kvalitě, kterou výrobce garantuje a v co možná nejkratším termínu, při dodržení dobrých cen. Z těchto důvodů skladujeme materiály v nových a moderních prostorách schválených SÚKL u firem, které jsou specialisté na skladování a logistiku. Chceme jako první informovat o novinkách a aktivně se podílet na vzdělávání zdravotnické veřejnosti.

Ctíme morální zásady, udržujeme korektní vztahy se svými obchodními partnery a dodavateli a dodržuje všechny smluvní podmínky. Společnost NORA a.s. chce zároveň být odpovědným zaměstnavatelem.

 

Závazky zákazníkům :

 

 Závazky dodavatelům :

 

 Závazky zaměstnancům :


Závazky k systému kvality :

 

Tato politika je závazná pro všechny zaměstnance společnosti.

Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
NORA © 2019