Malý parní sterilizátor Novo Pro – autokláv pro parní sterilizaci.

o 4,3palcový velký barevný TFT displej.
o Ovládání pomocí precizního dotykového operačního systému.
o 8 sterilizačních programů. 3 testovací programy.
o Včetně rychlého programu „Quick“ s dobou sterilizace 4 minuty + 4 minuty schnutí Celkem pouze 8 minut. Rychlý program je ideální pro nouzovou sterilizaci nebaleného nástroje, kromě tkaniny.
o 2 v 1 – umožňuje provést B i S (pro nástroje, které nevyžadují sterilizaci v autoklávu třídy B) cyklus
o Autoklávy třídy B jsou ideální pro sterilizaci porézních materiálů, zabalených (jednoduchých i dvojitých) a nezabalených předmětů. Předsušuje s následným vakuovým sušením. Splňuje normy EN 13060.
o Autoklávy třídy S (s jednoduchým vakuovým pulzem před sterilizací a vakuovým sušením) jsou vhodné pro sterilizaci pevných nástrojů, otevřených nebo zabalených.
o V reálném čase ukazuje tlak i teplotu v komoře a nastavené hodnoty.
o Důležité komponenty autoklávu jsou vyráběny v EU – např. vodní pumpa, solenoidový ventil.
o Třístupňový systém zabezpečení. Tlakový uzávěr brání otevření dveří, dokud tlak v komoře nedosáhne atmosférického tlaku.
o Dostatečně velký kondenzátor pro lepší chlazení.
o Autokláv obsahuje SD kartu, na kterou mohou být výsledky testů ukládány. K dispozici je i tiskárna, kterou lze volitelně přiobjednat.
o Výrobce doporučuje používat v autoklávu pouze destilovanou vodu, která se dá vyrábět pomocí destilačního přístroje, který je rovněž uveden v nabídce.
o Doprava, instalace i úvodní zaškolení jsou v ceně autoklávu.
o K dispozici ve dvou velikostech – 18L a 23L – Průměr komory u obou velikostí je stejný. Liší se pouze její hloubkou a tím i jejím objemem.

Autokláv je řešením pro sterilizaci nástrojů a pomůcek, které nesnesou sterilizaci v horkovzdušném sterilizátoru, jako jsou turbínky, kolénka, leštící kartáčky, pásky, gumové nástroje typu Opti 1 Step (kalíšky, plamínky, špičky), nástroje pro profylaxi např. Pro-Cup, nástroje pro endodoncii, vyšetřovací nástroje s umělohmotným držátkem aj. Ordinační pomůcky, u kterých výrobce uvádí možnost sterilizace, je nutné sterilizovat také pouze v autoklávu.

Celkové rozměry:
o Novo Pro 18L - 585 mm x 438 mm x 438 mm - 50 kg (zásobníky - 280 * 190 * 20 mm)
o Novo Pro 23L - 685 mm x 438 mm x 438 mm - 60 kg (zásobníky – 380 * 190 * 20 mm)

U obou verzí lze použít držák na 3 nebo 5 zásobníků.

Určený účel: Malé parní sterilizátory by neměly sterilizovat předměty, které nejsou vhodné pro sterilizaci vlhkým teplem. Malé parní sterilizátory se používají k dezinfekci invazivního zařízení. Malé parní sterilizátory se široce používají pro lékařské účely, např. v obecné lékařské praxi, stomatologii, zařízeních pro osobní hygienu a péči o krásu a také ve veterinární praxi. Používají se rovněž pro materiály a zařízení, které přicházejí do styku s krví nebo tělními tekutinami, např. nástroje používané kosmetickými pracovníky, osobami provádějícími zdobení těla (tetování, piercing) a kadeřníky. Zařízení jsou určena pro profesionální použití pouze vyškolenými lidmi. Zdravotnický prostředek. Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání, včetně úplného určeného účelu.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Malý parní sterilizátor Novo Pro 18L

  • 79 000Kč

  • Cena bez DPH: 65 289Kč